Skuteczna hydroizolacja łazienki


Remont łazienki to spore wyzwanie. Wiele dylematów przysparza wybór odpowiednich płytek i armatury, jednak warto pomyśleć również o odpowiednim zabezpieczeniu ścian i podłogi przed nadmierną wilgocią.
Hydroizolacja łazienki to dość popularne działanie. W tym celu najwygodniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalistycznej folii w płynie. Folia doskonale chroni ściany przed pojawieniem się nieestetycznej i bardzo szkodliwej dla zdrowia pleśni.
Dedykowana do tego celu folia w płynie jest bardzo szybka i prosta w aplikacji. Nie wymaga ona specjalnych umiejętności, gdyż potrzebną warstwę wystarczy nanieść na powierzchnię przy pomocy pędzla bądź wałka malarskiego. Doskonałym pomysłem jest naniesienie kilku warstw dla uzyskania lepszego efektu.
Taki preparat dostępny jest w sklepach z chemią budowlaną oraz w wielu sklepach internetowych. Za wiaderko o pojemności dwóch litrów należy zapłacić kilkadziesiąt złotych.
Na opakowaniu zamieszczona jest dokładna instrukcja. Preparat bardzo szybko wysycha, dzięki czemu po aplikacji można rozpocząć klejenie płytek.
W internecie dostępne są różnorodne filmy instruktażowe, na których krok po kroku pokazany jest dokładny proces nanoszenia folii w płynie.

Sprawdź również: hydroizolacja łazienki