Nowoczesne dekoracje weselne


Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie dla pary narzeczonych jak i całej najbliższej rodziny. Oprócz odpowiednich dekoracji na sali bankietowej ogromną rolę odgrywają również dekoracje w kościele.
Żywe kwiaty i efektowne świece przy kościelnych ławkach wprawiają wszystkich uczestników uroczystości w odpowiedni nastrój.
Aby dekoracje były oryginalne, modne i niebanalne warto skorzystać z usług profesjonalnego florysty bądź dekoratora. Doświadczony fachowiec nieustannie śledzi trendy wprowadza do aranżacji nietypowe i zaskakujące rozwiązania.
Różnorodne dekoracje weselne znaleźć można w sklepach papierniczych oraz w wielu sklepach internetowych. W ofercie dostępne są między innymi winietki, zawieszki na alkohol, toppery do tortów, pudełka na koperty weselne a także dekoracyjne wieszaki na odzież nowożeńców bądź eleganckie poduszki na obrączki.
Ceny produktów mieszczą się w przedziale od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Ogromną popularnością cieszą się również cukierki z nadrukiem lub małe butelki z alkoholem, które będą doskonałą formą podziękowania dla wszystkich gości.
Często przyszli małżonkowie decydują się również na wyłożenie księgi gości, gdzie przyjaciele i najbliższa rodzina mogą zamieścić życzenia.

Zobacz: dekoracja kościoła na ślub Poznań.