Naturalne dopełnienie wystroju


Urządzasz pokój? Może projektujesz całe mieszkanie? Lubisz oglądać programy o projektowaniu wnętrz? Jesteś projektantem? Zauważyłeś może nowy trend w wystrojach domów?
To naturalność! W nowoczesnych projektach stawia się przede wszystkim na naturalne materiały, które czarują swoim prostym pięknem. W modnych, eleganckich domach możemy zobaczyć drewniane drzwi, podłogi, blaty a nawet lampy z drewna!
To prawdziwy hit, bo wszystkie te przedmioty wpisują się w ekologiczne trendy, które królują na rynku. Kupując takie przedmioty, zyskujesz rzeczy piękne i wytrzymałe.
Lampy z drewna będą nadawać się również do ogrodu lub na taras, gdzie doskonale wkomponują się w otaczającą je przestrzeń.
Oświetlenie odgrywa ważną rolę w wystroju każdego wnętrza. Pamiętaj, aby dobierać je mądrze – do łazienek wybieraj lampy łazienkowe, które są zabezpieczone przed wilgocią, do kuchni – lampy, które dają światło o przyjemnej barwie, a do pokoju malucha – lampy dziecięce, które ożywią pomieszczenie. Oświetlenie ma być nie tylko funkcjonalne, powinno też być estetyczne. Należy dobierać je tak, aby pasowało do reszty wykorzystanych dodatków i nie gryzło się z nimi. Niech będzie dodatkową ozdobą każdego pokoju.